Informacje Ornamental

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 09-19.

Telefon:+48 519 386 966

Skontaktuj się z naszą infolinią!
BALUSTRADY SCHODOWE WEWNĘTRZNE

Balustrady wewnętrzne na klatki schodowe i antresole.

Stal doskonałej jakości, często w połączeniu z drewnem; piaskowane i malowane proszkowo w wybranym kolorze palety RAL.

Ornamental - bo Twój dom zasługuje na coś więcej...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 Jest 58 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 58 elementów
 • Główny motyw balustrady stanowią tralki w kształcie nowoczesnych prostokątów, wykonane z profili gładkich zamkniętych 14x14mm. Tralki zamknięte w ramie stanowią powtarzalność, dzięki czemu uzyskany efekt nadaje wydłużenia schodów.

  1 111,11 zł
 • Balustrada schodowa z tralkami montowanymi bezpośrednio w stopnie. Główny motyw balustrady stanowią naprzemiennie tralki z prętów gładkich 12x12mm oraz z ozdobnymi kutymi kółkami. Piękna barierka z drewnianą poręczą!

  1 064,81 zł
 • Nowoczesna i prosta w formie barierka schodowa wewnętrzna; główny motyw balustrady stanowią tralki proste, które tworzą symetryczny i modernistyczny wzór. Można zastosować zarówno pręty w przekroju kwadratowym jak i okrągłym. Balustrada lekka i innowacyjna sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach.

  907,41 zł
 • Nowoczesna balustrada wewnętrzna. Główny motyw barierki stanowią tralki gładkie, formatowane w "X" wykonane z profili gładkich zamkniętych 14x14mm. Balustrada lekka i innowacyjna sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach.

  1 296,30 zł
 • Piękna balustrada schodowa ręcznie kuta! Główny motyw barierki stanowią duże elementy skrętne kute, upiększone licznymi kwiatami i liśćmi. Całość usytuowana w ramie z profilu grawerowanego. Powtarzalność rozet stanowi swego rodzaju piękny wzór ażurowy. Balustrada sprawdzi się w najbardziej wyszukanych wnętrzach.

  1 666,67 zł
 • Nowoczesna i prosta w formie barierka schodowa wewnętrzna; główny motyw balustrady stanowią profile poziome kwadratowe, które tworzą symetryczny i modernistyczny wzór. Balustrada lekka i innowacyjna sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach.

  1 018,52 zł
 • Piękna i bardzo efektywna balustrada ręcznie kuta. Główny motyw stanowią kute elementy skrętne wykonane z prętów pełnych 12x12mm. Całość usytuowana w ramie a powtarzalność rozet stanowi swego rodzaju piękny wzór ażurowy. Balustrada sprawdzi się w najbardziej wyszukanych wnętrzach.

  1 574,07 zł
 • Piękna i zarazem delikatna balustrada kuta. Główny motyw stanowią pręty gięte w różnorodne łuki, ułożone w "kowalski nieład", który nadaje charakteru! W wypełnieniu można zastosować zarówno pręty kwadratowe jak i okrągłe. Wzór balustrady idealnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach.

  1 527,78 zł
 • Masywna wizualnie balustrada kuta w dębowej oprawie.. Barierka z motywem roślinnym; pręty ręcznie gięte z ozdobnymi kutymi liśćmi. Balustrada bardzo indywidualna z uwagi na gięcie i niestandardowe elementy dekoracyjne. Pięknie prezentuje się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach!

  2 222,22 zł
 • Balustrada schodowa w nowoczesnym wydaniu. Główny motyw barierki stanowią pręty proste wykonane z profili gładkich 10x10mm, rama profil zamknięty 40x20mm. Całość zwieńczona wstawkami z blachy w formie modernistycznych prostokątów.

  1 481,48 zł
 • Piękna balustrada schodowa ręcznie kuta! Główny motyw barierki stanowią duże elementy skrętne kute naprzemiennie z tralkami prostymi ozdobnymi. Całość usytuowana w ramie. Powtarzalność rozet stanowi swego rodzaju piękny wzór ażurowy. Balustrada sprawdzi się w najbardziej wyszukanych wnętrzach.

  1 481,48 zł
 • Balustrada schodowa w bardzo nowoczesnym wydaniu; może stanowić ramę do szklanego wypełnienia. Prosta w formie a zarazem oryginalna i wyszukana barierka z zdobnymi słupkami. Pięknie prezentuje się zarówno w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach!

  1 296,30 zł
Pokazuje 1 - 12 z 58 elementów