Balustrada kuta balkonowa BB14

BB14

Nowy produkt

Balustrada kuta zewnętrzna z wypełnieniem z tralek prostych gładkich z potrójną kwadratową przekuwką na środku. Ornament dekoracyjny stanowią kute kółka - tzw. "ślimaki" usytuowane w przestrzeni pod poręczą.

Całość prezentuje się niezwykle elegancko zarówno jako balustrada balkonowa, tarasowa, schodowa czy też balkon francuski, tzw. "ślepa" barierka.

Więcej szczegółów

814,81 zł

Więcej informacji

Poręcze balustrad mogą być wykonane z różnych materiałów: może to być zarówno gładki profil zamknięty, profil młotkowany (grawerowany), płaskownik poręczowy, rura gładka lub grawerowana bądź drewno.

Nasze wyroby są zabezpieczone przed korozją w najnowocześniejsze sposoby; podstawowe zabezpieczenie jakie jest stosowane to ocynk ogniowy i lakierowanie proszkowe w profesjonalnych malarniach.

Balustrady montujemy zarówno na płycie jak i od czoła balkonu.

Podana cena jest ceną orientacyjną za 1mb balustrady w podstawowej wersji (słupki profil 40x40mm, poręcz profil 40x20mm, dla realizacji balkonów i tarasów prostych). Cena dla balkonów/tarasów łukowych ustalana jest indywidualnie z uwagi na specyfikę wykonania.

Balustrada balkonowa Myślenice i cała Polska, możliwy transport i montaż gratis!

30 innych produktów w tej samej kategorii: