Balustrada kuta balkonowa BB14

BB14

Nowy produkt

Balustrada kuta zewnętrzna z wypełnieniem z tralek prostych gładkich z potrójną kwadratową przekuwką na środku. Ornament dekoracyjny stanowią kute kółka - tzw. "ślimaki" usytuowane w przestrzeni pod poręczą.

Całość prezentuje się niezwykle elegancko zarówno jako balustrada balkonowa, tarasowa, schodowa czy też balkon francuski, tzw. "ślepa" barierka.

Więcej szczegółów

1 000,00 zł

Więcej informacji

Poręcze balustrad mogą być wykonane z różnych materiałów: może to być zarówno gładki profil zamknięty, profil młotkowany (grawerowany), płaskownik poręczowy, rura gładka lub grawerowana bądź drewno.

Nasze wyroby są zabezpieczone przed korozją w najnowocześniejsze sposoby; podstawowe zabezpieczenie jakie jest stosowane to ocynk ogniowy i lakierowanie proszkowe w profesjonalnych malarniach.

Balustrady montujemy zarówno na płycie jak i od czoła balkonu.

Podana cena jest ceną orientacyjną za 1mb balustrady w podstawowej wersji (słupki profil 40x40mm, poręcz profil 40x20mm, dla realizacji balkonów i tarasów prostych). Cena dla balkonów/tarasów łukowych ustalana jest indywidualnie z uwagi na specyfikę wykonania.

Balustrada balkonowa Myślenice i cała Polska, możliwy transport i montaż gratis!

30 innych produktów w tej samej kategorii: