Balustrada kuta balkonowa Zator BB18 Zobacz większe

Balustrada kuta balkonowa BB18

BB18

Nowy produkt

Masywna i zdobna balustrada kuta zewnętrzna o indeksie BB18 z wypełnieniem z tralek prostych gładkich oraz zdobionych (pręt 12x12mm oraz profil zamknięty 14x14mm). Pod poręczą dekoracyjne elementy skrętne "C", wykonane z płaskownika 12x6mm, liczne płaskowniki gięte i proste. Dodatkowe elementy dekoracyjne stanowią groty w kształcie płomyków oraz nietuzinkowe przekuwki.

Więcej szczegółów

2 222,22 zł

Więcej informacji

Poręcze balustrad mogą być wykonane z różnych materiałów: może to być zarówno gładki profil zamknięty, profil młotkowany (grawerowany), płaskownik poręczowy, rura gładka lub grawerowana bądź drewno.

Nasze wyroby są zabezpieczone przed korozją w najnowocześniejsze sposoby; podstawowe zabezpieczenie jakie jest stosowane to ocynk ogniowy i lakierowanie proszkowe w profesjonalnych malarniach.

Balustrady montujemy zarówno na płycie jak i od czoła balkonu.

Podana cena jest ceną orientacyjną za 1mb balustrady w podstawowej wersji (słupki profil 40x40mm, poręcz profil 40x20mm, dla realizacji balkonów i tarasów prostych). Cena dla balkonów/tarasów łukowych ustalana jest indywidualnie z uwagi na specyfikę wykonania.

Balustrada balkonowa Zator i cała Polska, możliwy transport i montaż gratis!

30 innych produktów w tej samej kategorii: