Balustrada kuta balkonowa BB19

BB19

Nowy produkt

Balustrada kuta balkonowa z wypełnieniem z tralek prostych gładkich (pręt 12x12mm). Dodatkowe elementy dekoracyjne stanowią duże kute elementy skrętne typu "C". Wszystkie elementy wypełnienia stanowią materiał pełny!

Balustrada świetnie wpasuje się zarówno w budynki domów prywatnych jak i użyteczności publicznej - muzea, teatry, restauracje czy hotele.

Więcej szczegółów

972,22 zł

Więcej informacji

Poręcze balustrad mogą być wykonane z różnych materiałów: może to być zarówno gładki profil zamknięty, profil młotkowany (grawerowany), płaskownik poręczowy, rura gładka lub grawerowana bądź drewno.

Nasze wyroby są zabezpieczone przed korozją w najnowocześniejsze sposoby; podstawowe zabezpieczenie jakie jest stosowane to ocynk ogniowy i lakierowanie proszkowe w profesjonalnych malarniach.

Balustrady montujemy zarówno na płycie jak i od czoła balkonu.

Podana cena jest ceną orientacyjną za 1mb balustrady w podstawowej wersji (słupki profil 40x40mm, poręcz profil 40x27mm, dla realizacji balkonów i tarasów prostych). Cena dla balkonów/tarasów łukowych ustalana jest indywidualnie z uwagi na specyfikę wykonania.

Balustrada balkonowa Limanowa i cała Polska, możliwy transport i montaż gratis!

30 innych produktów w tej samej kategorii: