Balustrada kuta balkonowa BB39

BB39

Nowy produkt

Klasyczna kuta balustrada na schody, balkon, taras..

Barierka z wypełnieniem z tralek giętych gładkich oraz elementów kutych skrętnych. Przestrzeń podporęczowa została podzielona na dwie płaszczyzny, dzięki czemu uzyskaliśmy efekt powiększenia optycznego balustrady.

Piękna i elegancka balustrada znajduje zastosowanie zarówno w domach jednorodzinnych jak i budynkach użyteczności publicznej.

Więcej szczegółów

1 203,70 zł

Więcej informacji

Poręcze balustrad mogą być wykonane z różnych materiałów: może to być zarówno gładki profil zamknięty, profil młotkowany (grawerowany), płaskownik poręczowy, rura gładka lub grawerowana bądź drewno.

Nasze wyroby są zabezpieczone przed korozją w najnowocześniejsze sposoby; podstawowe zabezpieczenie jakie jest stosowane to ocynk ogniowy i lakierowanie proszkowe w profesjonalnych malarniach.

Balustrady montujemy zarówno na płycie jak i od czoła balkonu.

Podana cena jest ceną orientacyjną za 1mb balustrady w podstawowej wersji (słupki profil 40x40mm, poręcz profil 40x27mm, dla realizacji balkonów i tarasów prostych oraz balkonów francuskich z delikatnym wygięciem). Cena dla balkonów/tarasów łukowych ustalana jest indywidualnie z uwagi na specyfikę wykonania.

Balustrada balkonowa Warszawa i cała Polska, możliwy transport i montaż gratis!

30 innych produktów w tej samej kategorii: